tyler78 (tyler78) wrote,
tyler78
tyler78

Как судья Аблов, который обязывал разогнать майдан в 2013, отмазывал сына Авакова (с) Р.Маселко

Про суддю Аблова і справу "рюкзаків Авакова". МВС виступило з офіційною заявою стосовно справи "рюкзаків Авакова" і затримання сина Авакова.

У цій заяві прекрасне все. Хоча б те, що Аваков використовує усе міністерство для захисту свого сина. Використання службового становища ? Ну до цього ми вже звикли.

Мене більше зацікавив один аргумент, який використовує МВС у своїй заяві - мол є рішення Окружного адмін. суду м.Києва, яким визнано процедуру торгів "рюкзачків" та їх результати законними. Знаходжу це рішення. І як то кажуть - картина маслом :)

Отже через 2 роки після торгів, а саме 08.06.17 р. один з учасників раптом їх оскаржує до славнозвісного суду Вовка, Аблова, Арсірія, Саніна енд ко.

Справа дивним чином потрапляє до добре відомого судді Є.Аблова. Потім визначається ще два судді. При цьому відбуваються цікаві метаморфози з спеціалізацією справи, яка впливає на авторозподіл (спершу це код 5.5., а потім 5.6.). А решта двоє суддів вибираються на безальтернативній основі - двоє з двох :)

Скільки зазвичай триває справа у ОАСК ? Практикуючі юристи знають - від 6 м. і більше. Деяким доводиться чекати більше року. Розуміємо - навантаження, брак кадрів і все таке. Так от, ця справа була розглянута ... за місяць. І вже 10.07.17 зявилась постанова, що з торгами усе гуд.

І як ви думаєте - позивач побіг її оскаржувати ? Помиляєтесь. Ніхто Постанову не оскаржував і вона спокійно набрала законної сили.
Думаю, коментарі зайві.Схема використання ось таких судових рішень, щоб поламати розслідування НАБУ чи прикити інші незаконні дії - вже є звичним явищем. Але ці схеми можливі виключно тому, що судді відчувають свою абсолютну безкарність.

Ось той самий Аблов прославився тим, що у часи Революції Гідності за 5 годин розглянув справу і зобовязав беркут розігнати Майдан, що вони і спробували зробити у ніч з 10 на 11 грудня 13 року.

А вже через два тижні Аблов отримав можливість приватизувати квартиру вартістю 9100000 грн. Про це у сюжеті Stanislav Yasinskiy.

Аблов мав би бути звільнений та у тюрмі сидіти, але ВРП його не покарало (строки закінчились). Детальніше тут.

От він і далі використовує свої навички оперативно виносити необхідні рішення.
---------------------
(с) Роман Маселко

Tags: менты, суд
Subscribe

 • Акция на Банковой или при чем тут президент?

  Штатные любители Петра возмущаются сегодняшней акцией на Банковой: мол, это все гнилое МВД виновато, тогда почему вы протестуете против покушений на…

 • Жебровский - третий аудитор НАБУ

  Две новости. 1. Президент включил по своей квоте в комиссию по аудиту НАБУ Павла Жебровского. 2. МВФ на дипломатическом языке сообщил, что…

 • Некоторые активисты в зале

  Глава БПП Герасимов (БПП - это такая партия, к которой, по мнению сторонников Порошенко, он не имеет отношения) комментирует шулерство всей этой…

promo tyler78 november 25, 2014 19:22
Buy for 40 tokens
В этом блоке Вы можете разместить промо чего-нибудь хорошего, полезного и сделать мир еще лучше. Для читателей: о свободе слова в моем жж.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments